Survivor All Star 2024’te eleme heyecanı! Adaya veda eden isim belli oldu

Survivor All Star 2024’te eleme heyecanı yaşandı. Hafta boyunca yaşanan yüksek gerilimin ardından haftanın eleme adayları büyük bir mücadele içerisine girdiler. Düelleo eşleşmeleri şu şekilde gerçekleşti: Mustafa Kemal-Ersin, Yunus Emre-Yaman ve Sercan-Bozok.

Yunus Emre-Yaman karşılaşmasında kazanan isim Yunus Emre oldu ve adaylıktan ismini düşürerek adada kalmayı garantiledi. Mustafa Kemal-Ersin karşılaşmasında isim ise Mustafa Kemal oldu.

SAKATLIĞI NEDENİYLE YARIŞAMAMIŞTI

Bozok’un sakatlığı nedeniyle bir önceki eleme gerçekleşememişti. Bu hafta Sercan ve Bozok eleme için yarıştı. Bozok-Sercan karşılaşmasında adada kalmaya hak kazanan isim Sercan oldu.

Ardından Yaman ve Ersin düello yaptı. Kazanan isim Yaman oldu. Ersin ile yarışacak olan ve oyun seçim hakkı kendisine verilen Bozok, düello için basket atışını seçti.

ADAYA VEDA EDEN İSİM

Bozok ve Ersin düellosunda kazanarak adada kalmayı garantileyen isim Bozok oldu. Ersin Korkut, Survivor All Star 2024 yarışmasına veda etti. Ersin veda konuşmasını şu şekilde yaptı:

Bu düellodan çıkacağımı zannediyordum. Fakat ekibimden yani Kırmızı takımdan Bozok beni elemiş oldu. Bozok’u tebrik ediyorum. 45 günlük hikayem burada noktalandı bugün. Öncelikle Acun abiye çok teşekkür ediyorum. Ben herkesi çok seviyorum, eğer kırgınlık, bir üzüntü olduysa özür diliyorum. Benim hikayem burada bitti.

SURVİVOR’DA GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

Survivor All Star’da geçen hafta yapılan Pınar Saka-Kardeniz Kılıç düellosunun kazananı Pınar Saka oldu. Aysu Keskin-Berna Canbeldek düellosunun kazananı ise Berna Canbeldek oldu. Pınar ve Berna, adada kalmaya hak kazandı.

Aysu ve Kardeniz, eleme düellosunda tekrar yarıştı. Kaybeden isim, Kardeniz oldu. Kardeniz, duygu dolu bir konuşmayla adaya veda etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x