Biz Torreira’nın Jestlerine Alışıktık: Devrim Özkan Aşka Gelip Sevdiceğini Mıncırmaya Doyamadı

Güzel oyuncu Devrim Özkan ile Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Lucas Torreria arasındaki aşk doludizgin devam ediyor. Ünlü çiftin romantik paylaşımlarını Torreria’nın hesabından takip ediyorduk. Maç öncesi sevgilisiyle bir araya gelen Devrim Özkan ilk kez Torreria’yı paylaştı.

Devrim Özkan ve Lucas Torreria ikilisini ilk kez Galatasaray’ın gönüllerini fetheden kaleci Muslera’nın eşi Patricio’nun doğum günü partisinde yan yana görmüştük.

Haklarında çıkan aşk iddialarını sürekli yalanlayan Devrim Özkan, sürekli sarı kırmızılı tribünlerde yer almasını da fanatik Galatasaraylı olmasına bağlamıştı.

Miami’de birlikte gezerken kameralara yakalanan çift bir süre de daha aşk yaşadıklarını inkar etmişti ancak tüm bilinmezliği Uruguaylı futbolcu bozmuştu.

Güzel oyuncu, gazetecilerle yaptığı konuşma esnasında “Her şey göründüğü gibi” diyerek gönlünü Torreria’ya kaptırdığını kabul etmişti.

Romantik paylaşımlarla düşman çatlatan ikili, hem spor hem de magazin dünyasının yakından takip ettiği bir çifte dönüştü.

Yani çiftimiz öyle böyle bir aşk yaşamıyor. Torreria geçtiğimiz günlerde maçtan hemen önce ısınmak için çıktığı sahada sevdiceğini görüntülü bile aramıştı.

İki ismin sevenleri başta olmak üzere birçok kişi fark etmiştir, Devrim Özkan sosyal medya hesabından sevgilisinin yüzünü daha önce paylaşmadı.

“Benim aşkım, şampiyonum.?” notuyla sevgilisi Torreria’yı paylaşan Devrim Özkan’ın bu paylaşımı Kopenhag karşılaşması öncesi ortalığı yaktı adeta.

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir